Ким Кардашијан со нова фризура и бујно деколте

Loading...

Ким Кардашијам вчера на Твитер ја покажа својата нова фризура за која пишувавме пред неколку дена, но покажа и нешто повеќе.

Ѕвездата во реалитити шоу „Во чекор со Ким Кардашијан“ често експерементира со бојата на косата, па затоа воопшто и не не чуди оваа промена. Сепак, неколку саати подоцна, 32-годишната старлета откри дека шишките се лажни – додаток кој нејзиниот фризер и го наместил за време на фотографирањето за женскиот магазин Cosmopolitan.

 

Сепак, на оваа фотографии нешто друго не е лажно, а ги возбуди машките погледи. Ким го покажа и своето деколте.

 

Што највеќе ви се допаѓа кај згодната Ким Кардашијан?

loading...