Кои се најдобрите Холивудски парови за 2012

Loading...

Меѓу најпознатите парови, можеби ќе го пронајдете и вашиот омилен. Ова се Холивудските парови кои го привлекоа вниманието на јавноста со своите турбуленции во 2012. Но со својата љубов, тие успеаа да ги преминат сите кризи…

Џесика Биел и Џастин Тимберлејк

Лијам Хемсворт и Мајли Сајрус

Џастин Бибер и Селена Гомез

Кристен Стујарт и Роберт Патинсон

Џеј Зи и Бијонсе

Џастин Теру и Џенифер Анистон

Бред Пит и Анџелина Џоли

Принџ Вилијам и Кејт Мидлтон

Џенифер Лопез и Каспер Смарт

loading...