Ознака: 2012

Контроверзни фајлови

Груевски на Сејшели. Кој ја лиферуваше видео бомбата?

Во шокантно видео кое синојка беше објавено на повеќе македонски портали се гледа како Груевски се одмара на Сејшелите во една посебно опуштена атмосфера. И се би било во ред […]

Мода

5 најголеми модни трендови за 2012

Епа успеавме, го преживеавме крајот на светот. Сега откако сме сигурни дека ќе ја преживееме и новата 2013 да направиме ретроспектива на изминатите модни трендови. Секоја година иммаме голем број […]

Мода

Брутално вистинити коментари за налошо облечените ѕвезди за 2012

Погледнете и прочитајте. Се согласувате ли со нашиот избор? 1. Ванеса Хаџинс Ова е добра комбинација но каде и е цигарата? Имам чувство како да се изнервирала затоа го облекла […]

Занимливости

Америка: Србите се виновни за крајот на светот

''Ќе дојде година со ѓаволскиот број во обратна насока (1999) и тогаш ѓаволот ќе направи светски конфликт за 13 години потоа, целиот свет биде уништен''.  Овој пасус на Нострадамус, Американците […]