Брутално вистинити коментари за налошо облечените ѕвезди за 2012

Loading...

Погледнете и прочитајте. Се согласувате ли со нашиот избор?

1. Ванеса Хаџинс

Ова е добра комбинација но каде и е цигарата? Имам чувство како да се изнервирала затоа го облекла сакото со мал дизајн на долниот дел на ракавите. Но тоа како да не е доволно морала да облече и дизајнирани хулахопки како да нема доволно чипка на фустанот. Премногу детали го одвелкуваат вниманието од прекрасната шминка.

 

2. Ума Турман

Ума е убава жена освен кога позајмува одела од Квентин Тарантино. Изгледа како да ќе и пукне стомакот во тие пантолони, а градите изгледаат како да ќе и виснат. Дали е тоа така зашто веќе почнува да старее или пак заборавила да го стави својот пуш ап градник.

 

3. Бритни Спирс

Додека Бритни наивно се смешка ние неможеме да ги тргнеме очите од тие златни сандали. Очидледно е дека поранешната водителка од Х-фактор не знае како да го искомбинира овој црн фустан.

 

4. Линзи Лохан

Што е многу, многу е! Овој изглед ќе беше многу подобар ако немаше кај крзно па и кожа. Некако целата комбинација нема смисла но треба да се запрашаме што има смисла во животот на Линзи?

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...