5 ѕвезди кои се непрепознатливи без шминка – фото

Loading...

Ѕвездите без шминка се фасцинантни. Навикнати сме да ги гледаме уредни, костумисани, средени до перфекција, но кога ќе се покажат во јавноста без шминка на нвиното лице и последните модерни парчиња облека, тоа што може да се види е најчесто шокантно.

 

Дали сте изненадени од тоа како тие изгледаат кога не се средени? Која изгледа најдобро, која најлошо?

 

1. Џенифер Хадсон – не е лоша, но не е суперѕвездата што ние ја знаеме.

 

2. Бритни Спирс – каде и отидоа веѓите?

 

3. Кејти Холмс – не е лоша, но би ве исплашила во темница.

 

4. Ријана – прекрасна и без сите мачканици за лице.

 

5. Кортни Лав – едно големо „WOW“.

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...