Катарина: Популарна сум, позната и призната!

Loading...

Последниве месеци во новинарските кругови се почесто се говори за Цеца Ражнатовиќ, Наташа Беквалац и Јелена Карлеуша, но тиражот на списанијата го продава и нивната млада колешка Катарина Живковиќ. Гостувајќи во емисијата „Ја тоа така“, победничката на ријалити шоуто Фарма, изјави дека е свесна за својата популарност.

 

„Сметам дека сум и популарна, и позната, и призната. Многу работам, се распаѓам од работа, што значи дека сум призната. Сметам дека луѓето го ценат оноа што го работам и тоа е знакдека на себе можам да си ги припишам сите три епитети“, одговорила Катарина на водителката Ивана Балтиќ на прашањето кој три збора ја опишуваат најдобро,

 

loading...