Едноставен трик за новогодишни нокти

Loading...

Како што се наближуваат новогодишните празници и се е обоено во божиќен дух, така би требало да изгледате и вие. Ви предлагаме еден едноставен начин, како да го пренесете тоа и на вашите нокти.

Знаеме дека секоја девојка ги следи овие трендови, па токму затоа и ќе ви се допадне овој едноставен трик за да имате уникатни новогодишни нокти.

Се што ви е потребно се новогодишните бои на лакови, тенки ленти и се разбира, малку трпение…

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...