Боки 13 ви ги честита празниците во секси костим како Баба Мразица!

Сеуште нема ништо од промената на полот пред телевизиските камери, но тој полека станува дама. Дали е во прашање фотошоп или Боки 13 полека но сигурно се трансформира во жена, останува мистерија. На фотографиите кои ги постави на фејсбук, неговата желба да стане фина дама доби сосема нова димензија.

Секси костим како на Баба Мразица, црвен кармин за водлив поглед, и тоа е доволно, а операцијата за која долго говореше, очигледно неможе да ја дочека.

 

Дека нашиот шоу-мен е на пауза од медиуми неможе никој да примети затоа што секој негов статус на фејсбук, секоја негова фотографија или провокација излегува на насловните страници на повеќето големи медиуми на балканот. Драги наши, среќни празници!

Пронајдете не на следниве мрежи: