Погледнете дел од новата сезона на Кардашијанс – тепачки, еротика, љубов (фото)

Loading...

Во последниве месеци двете сестри беа забележани како се журкаат во Мајами.

Вечераат во најдобрите ресторани, пазарат во најекслузивните продавници и бутици и ги декорираат нивните куќи со уметност од најдобрите галерии. Секој ден изгледа дека е перфектен за семејството Кардашијан.

Па можеби сестрите ќе не изненадат со некое ново видео за нивното реално шоу, пто допрва доаѓа „Kourtney and Kim take Miami“.

Она што нивните фанови најмногу го знаат за кланот Кардашијан е дека, единствената работа што овие девојки повеќе сакаат да ја прават од трошење пари е да предизвикуваат драма. Зарем ?

Премиерата на реалното шоу се очекува во јануари.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...