Кристина Хендрикс – пример за згодна жена (фото)

Loading...

 

Црвената и згодна Кристина Хендрикс го покажа своето огромно деколте на премиерата на “Не знам како таа успева во тоа”, и да, така гласи насловот на филмот кој ми ги украде зборовите од уста. Епа Среќен Божиќ!

 

Секогаш кога Кристина ќе ги покаже градите буди восхит насекаде. Секој маж би се сложил дека нема ништо поубаво од огормни гради како градите на Кристина. Поготово ако се во ваква кружна форма, имаат ваква длабочина, големина … Апсолутно неверојатено. Не останува ништо друго освен да уживате! 

 

 

 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...