Лејди Гага стана бринета за „Louis Vuitton“

Loading...

 

Познатата поп пеачка Лејди Гага на својот Twitter профил напиша: „Дефинитивно се чувствувам помалку русокоса во последно време и малку повеќе прогресивна бринета. Јас сум „Louis Vuiton“ кафеава“.

Таа ја смени бојата на косата за да потсетува на препознатливата кафеава боја на „Louis Vuitton“.

 

 

loading...
Loading...