Кажете им збогум на чевлите, пристигнаа супер чорапи!

Loading...

 

Компанијата „Swiss Protection Sock“ направи чорапи кои би можеле да ги заменат чевлите. Тие се многу задоволни со изгледот на чорапите и сметаат дека можно е нивниот производ еден ден да биде во мода. Погледнето го видеото со новиот производ на компанијата.

 

 

 

loading...
Loading...