Станија: Жените кои го користат сексот за да манипулираат со мажите се глупави!

Loading...

Станија Добројевиќ, старлетата која секојдневно ги полни медиумите со своите голи фотографии, откри во емисијата „Гламур“ на српската телевизија „Хепи“ нешто сосема ново за себе, нешто за кое многумина неможат да поверуваат.

– „Секоја личност треба да има секс исклучиво од љубов, зашто во спротивно, ќе има лошо чувство! Никогаш не сум имала секс без љубов, тоа себе си не си го дозволувам. И никогаш не би манипулирала со мажите преку сексот, зашто жените кои го прават тоа се неинтелигентни“, изјави Станија.

loading...