Ѓоковиќ и Шарапова играат голф со тениски рекети

 

Новак и Марија често знаат да не изненадат со некое интересно видео. Успешните тенисери се обидуваат со тениски рекети да играат голф. Погледнете кој е подобар.

 

Пронајдете не на следниве мрежи: