Кои се најсекси русокоси во Холивуд

Loading...

Се прашувате ли кои се најсексипилните русокоси во Холивуд? Иако многу од нив некогаш ја испробале русата боја на косата, сепак некои секогаш ќе останат да бидат синоним на заводливи русокоси. Ви ги откриваме најсексипилните од нив…

 

1.Натали Портман

Ѕвездата од филмот Црниот Лебед( Black Swan)не е прв пат русокоса. Неа ја видовме како блондинка во филмотПоблиску(Closer)и можеме да забележиме дека одлично и стои. Нејзината природна боја е кафена.

2.Бијонсе

 

Дали некогаш направила грешка во бојата на коса? Како што можеме да забележиме тоа не е случајот со оваа најанса. Овие златни локни совршено и прилегаат на убавата и атрактивна Бијонсе. 

3.Блејк Лајвли

 

Модната икона Блејк не може да погреши. Оваа русокоса изгледа заводливо како и секогаш.

4.Ема Стоун

 

Оваа русокоса повеќе пати била и црвенокоса но по се изгледа дека русата боја е полн погодок за Стоун. Нежната руса нијанса се вкопува со убавото лице на Ема.

5.Тејлор Свифт

 

На оваа слика Тејлор најубаво го истакнува својот гламурозен изглед на стар Холивуд. Нејзините црвени усни и руса коса совршено и прилегаат на младата пејачка.

6.Скарлет Јохансон

 

Скарлет нема проблем да експериментира со бојата на косата. Но нам најмогу ни се допаѓа како русокоса. 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

 

loading...