Кои обувки се најсекси

Loading...

Кои обувки даваат впечаток на сексипилност? Со кои потпетици ќе изгледате секогаш секси?

 

1.Чевли за забава

Се додека има жени и забави ќе има и потреба од секси потпетици. Секоја жена сака да ги има најубавите потпетици кои ќе и дадат чувство на самодоверба.

 

2.Потпетици во сите бои

Оваа година најголем моден хит беа потпетиците во боја. Тие совршено ќе се вклопат со некој фустан или пантолони во потемна нијанса.

3.Потпетици од змиска кожа

Овие потпетици се еден од големите модни трендови за оваа сезона. Но внимавајте тешки се за комбинирање.

4.Црни високи потпетици

 

Овие потпетици мора секој да ги поседува бидејќи може да ги комбинирате со сите облеки а истовремено да изгледате секси и заводливо.

5.Потпетици во темномастилна боја

Овие потпетици имаат дупла намена. Може да ги носите на забави и на работа и на двете места да изгледате трендовски и елегантно.

 

loading...