Интересни аматерски фотографии кои сигурно ќе ве насмеат

Loading...

Но, и аматерите знаат да имаат бујна и интересна замисла, па во никој случај не би требало да ја отфрлиме таа замисла, бидејќи ако не уметничко дело, барем ќе добиеме тон забава.

Еве неколку фотографии кои го гарантираат тоа.

 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...
Loading...