Најдебелото бебе на светот

Loading...

Верувале или не, најдебелото бебе на светот постои. 

Проследете го видеото!

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...
Loading...