Ексклузивно за Пулс24: Нови фотографии од одморот на Сораја

Loading...

Додека Сораја ужива во празниците шетајќи низ целиот свет, не ја заборави екипата на Пулс24. Ни испрати две ексклузивни фотографии на кои изгледа прекрасно, како и секогаш.

На нејзината листа од одморот се Уругвај, Шарм Ел Шеик, Тајланд, бројни концерти, а која е следната дестнација, ќе дознаеме наскоро.

Еве како изгледа на новите фотографии.

 

 

 

 

 

Како си поминува и што прави на одмор прочитајте тука.

 

loading...
Loading...