Вистинска домаќинка! Боки 13 во домашно издание

Навикнати сме да го гледаме Боки 13 во секакви изданија, од ултра кратки мини здолништа и јака шминка, до чудни фризури и ексцентрични фустани.

Но има и денови кога Боки изгледа како обична домаќинка. Тоа може да се заклучи и по последната фотографија што ја објави на својот фејсбук профил.

Самиот напиша: „Во духот на пост-новогодишната атмосфера, влегувам во кујната за да зготвам ручек! Јас сум вредна домаќинка! Сакам и на своја сметка… Ме боли уво за се!“

 

 

 

Copyright 2012 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

Пронајдете не на следниве мрежи: