Принцот Хари доби понуда од 10 милиони долари за да глуми во порно филм

Loading...

Стив Хирш од продукциската куќа “Vivid Entertaniment” му понуди на принцот Хари главна улога во филмот за „возрасни“,”The Trouble With Harry”, по непристојните фотографии објавените од Лас Вегас.

Стив во понудата напишал „Ветуваме дека сексуалните сцени ќе бидат добро напишани, а вас принцу нема да ве прикажеме како мал во било кој поглед“.

Останува да видиме како ќе изреагира принцот Хари на оваа непристојна понуда.

loading...
Loading...