Лиз Харли покажува беспрекорна фигура и во петтата деценија

Loading...

Познатата британска глумица и модел Лиз Харли се ближи до шесттата деценија но, тоа не ја спречува да ја рекламира својата линија во бикини.

Неодамна таа сними рекламна кампања во која ќе промовира модели наменети за сезоната пролет/лето 2013 година. И покрај својата возраст таа изгледа совршено така што многу помлади колешки и љубоморат за нејзиното беспрекорно тело.

loading...
Loading...