Победникот на „Survivor“ и Анџелина Џоли прегрнати на црвениот тепих?

Loading...

Андерј Мариќ, еден од победниците на најпознатото реалиту шоу на Балканот , „Survivor“ ги изненади своите фанови кога ја пастираше оваа слика од него и Анџелина Џоли како прегрнати се сликаат на црвениот тепих. Меѓутоа, во истиот момент ги разочара бидејќи оваа слика не е вистинска туку е само еден добар фотошоп кој го направил тој или некој негов пријател со цел да се пошегува со јавноста.

Сепак, мора да признаете дека е смешно кога ќе го видите лицето на Андреј наместо на познатиот глумец Бред Пит. Сликата е многу реално направена и за момент човек ќе се збуни дали е вистинита или не? Друг интересен момент е неговата рака на нејзиниот задник и кога би го видел ова Бред едноставно би пукнал од љубомора.

loading...
Loading...