Фото: Онлајн расправа меѓу Анастасија Ражњатовиќ и луѓе кои ја навредуваат Цеца

Loading...

Светлана Ражњатовиќ – Цеца, ги припремала своите деца уште од мали во врска со тоа какви се навреди можат да очекуваат да добијат или да прочитаат поради нивните родители и корени.

 

Како што можеме да претпоставиме, на таквите навреди и погрдни зборови им нема крај.

 

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражњатовиќ, доби непријатен коментар на една социјална мрежа во врска со нејзината мајка, но и таа не остана покуса, па одлучи да врати и да ја одбрани честа на својата мајка.

 

Погледнете како се одвиваше караницата.

 

 

Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...
Loading...