Фото: Најгрдиот педофил во светот

Loading...

Едвард Елиот Крејмер (51) и порано бил апсен заради педофилија, но поради здравствената состојба го избегнал судењето. Сега, повторно е уапсен и тоа во мотел во Конектикат во кој престојувал со 14 годишно момче.

Ова мора да е најгрдата полициска фотографија некогаш направена, а човекот на неа е обвинет за неверојатно вознемирувачки злосторства.

Полицијата од Американската сојузна држава Џорџија вели дека Едвард Елиот Крејмер (51) има навика да им приоѓа на самохрани мајки и да ги напаѓа нивните деца кога тие не се присутни. Во 2000-тата година бил обвинет за силување на три девојчиња во иста држава.

Тогаш не му се судело поради проблемите кои ги има со ‘рбетот и респираторните органи, но бидејќи го повторил злосторството, повторно ќе мора да се соочи со правдата.

Последното апсење му се случило кога е фатен со 14 годишно момче во хотелска соба во Конектикат, а властите на Џорџија барале екстрадиција.

Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.

loading...
Loading...