Џенифер Лопез и Каспер Смарт: Одмор во Мајами

Loading...

 

Во друштво со својот дечко Каспер Смарт (25) и четворогодишните близнаци Еми и Маккс, пејачката Џенифер Лопез (42) уживаше во пливање и сончање во хотелскиот базен во Мајами која допатува поради последните два настапи во склоп на светската турнеа со Енрике Инглезиас.

Таа која во брзо време се разведе од Марк Антони, започна врска со  нејзиниот играч и неодамна изјави дека сака да има уште деца. 

loading...
Loading...