Босанка му роди син на Анри?

Loading...

Босанката Андреа Рајиќ му роди син на еден од најдобрите фудбалери, францускиот интернационалец Тери Анри.

Тери и Андреа се запознаа во 2009 година. Ова е е втор брак на познатиот Анри. Тој со првата сопруга, манекенката Никол Мери, има ќерка.

loading...
Loading...