Фото: „Лозари“ со спектакуларно навивање и бодрење на својот тим!!!

Навивачката група „Лозари“ е вистински „Хит“ во Втората МФЛ, тие на денешниот натпревар со 11 Октомври приредија вистински навивачки спектакл на трибината каде беа сместени. 

Тимот на Тиквеш загуби со високи 0-3 на домашен натпревар од 11 Октомври, но, популарните „Лозари“ ја добија десетката од овој меч како оценка.

Ви приложуваме фото-галерија од тој настан кој е исполнет со огромен фудбалски фанатизам.

 

Пронајдете не на следниве мрежи: