Кели Брук ќе се појави на октомвриската насловна страна на FHM

Loading...

 

Моделката и актерка Кели Брук, ќе се појави на насловната страна на FHMво октомври. Сигурни сме дека голем дел од нејзините фанови ќе бидат задоволни со нејзиното појавување на насловна страна.

 

Познатата 32-годишна Кели Брук освен кариерата во моделството таа се појави и неколку пати на филмското платно. Исто така таа е активна и како дизајнер на долна облека за жените со облини.

Брук која е позната по своите облини во минатото беше во врска со Џејсон Статам и Били Зејн, а сега е со рагбистот Том Еванс.

На нас фановите останува да чекаме да видиме во какво издание ќе се појави прекрасната Кели Брук за FHM.

 

 

 

 

 

loading...
Loading...