Памела Андерсон повторно во спасувачкиот костим за капење

Loading...

Погледнете како изгледа Памела Андерсон после 30 години од почетокот на култната серија „Чувари на Плажата“ во истиот костим за капење.

 

Глумицата Памела Андерсон беше секс симбол за време на снимањето на серијата „Чувари на плажата“,а многу голем дел од машката популација лудуваа по неа. Улогата во таа серија и донесе светска слава и црвениот бикини стана нејзиниот заштитен знак.

Денес Памела има 45 години и однеодамна се најде на истиот терен и го облече 30 години подоцна истиот црвен костим.Овој пат тоа го направи за снимањето на рекламниот спот во Рио,пренесува Њуз Дејли.

Сепак за своите години оваа зајачицана Плејбој е во топ форма,но промената е очигледна кога ќе ја споредиме со нејзините слики,односно Памела од деведесетите години на изминатиот век .

 

loading...
Loading...