Манијак влегол во хотелската соба на Хрватските одбојкарки и мастурбирал на нив

На квалификацискиот турнир за ЕП, во собата на хрватските одбојкарки, додека спиеле, влегол манијак и почнал да мастурбира над нив, додека една од девојките се пребудила и со врисок го избркала.

„Беше околу 3 часот попладне кога заспав во бунгалот. Пола час подоцна се пробудив. Кога ги отворив очите, имав што да видам. Над мене, на колена беше едно младо момче. Штом почнав да викам на цел глас тој избега“ изјави 21-годишната Матеја Рајкович за „Вечерни Лист“.

Пронајдете не на следниве мрежи: