Хајди Клум без градник

Loading...

 

Хајди Клум е модел, актерка, телевизиски продуцент, повремена пејачка. 39-годишната Хајди од неодамна се разведе од Сил. По разводот таа е видена во прегратките на својот телохранител.

На интернет се појавија фотографии во кои познатата Хајди е топлес заедно со својот нов телохранител.

loading...
Loading...