Новиот спот на Крис Браун за песната “Please don’t judge me”

Loading...

Еден ден откако сликите од Крис Браун и Никол Шерцингер како тие разменуваат нежности во LA клуб се појавија во јавноста , 23-годишниот пејач го издаде својот нов музички спот за песната “Не ми суди – Please don’t judge me”

Браун на својот Twitter напиша:

“Им благодарам на сите обожаватели кои го сакаат видеото! Првпат Colin Tilley и јас соработуваме”

“Не ми суди – Please don’t judge me” е петтиот сингл од неговиот нов албум Fortune.

Погледнете…..

 

loading...
Loading...