Кристина Агилера се врати на сцената со нов спот

Loading...

Кристина Агилера се врати на сцената со нов спот. Тој е најава за новиот албум кој ќе се појави на 13 ноември.

Синглот се вика Your body и ние ви ја пренесуваме неговата видео верзија.

loading...
Loading...