Анастасија по стапките на својата мајка ја скрати косата

Loading...

Ќерката на познатата пејачка Цеца, Анастасија Ражнатовиќ по стапките на својата мајка ја скрати косата која и беше нејзин заштитен знак.
Таа на социјалните мрежи објави фотографија со новата фризура со која се повеќе наликува на нејзината мајка која пред неколку недели ја скрати косата и го смени имиџот.

Homemade ice tea is my jam these days ??

A post shared by ? A N A S T A S I J A ? (@raznatovicanastasija) on


Инаку фановите веднаш го прокоментираа нејзиниот нов имиџ и ја споредија со нејзината мајка со која многу наликува по оваа промена, погледнете.

loading...