ФОТО: „Чкембари“ СПРЕМНИ ЗА ГРМЕЊЕ на „Филип Втори“!!!

Голем навивачки спектакл се очекува во 19 часот на „Филип Втори Арената“, според информациите солидна бројка е стигната во Скопје од Битола, популарните „Чкембари“ навестуваат дека ќе навиваат максимално за својот омилен тим во текот на овој дерби-дуел.

Пронајдете не на следниве мрежи: