Фото: Солидна бројка на „Комити“ и „Чкембари“

Вардар го доби дуелот против Пелистер со 3-1, еве кратка фото-галерија од 3 фотографии до кои дојде „Пулс24“.

Погледнете ги и следните текстови…

Извештај од дербито во Скопје: Проблеми на дербито во Скопје, инциденти, тепачки, судири со полицијата…

Инцидент: „Чкембари“ се судрија со полицијата

Пронајдете не на следниве мрежи: