Приредете му оргазам за паметење

Loading...

Некои оргазми се само огразми, но некои се толку интензивни да се  паметат и раскажуваат цел живот! Еве неколку совети како да му го овозможите ова на вашиот партнер!Според машката перспектива, постојат оргазми и оргазми со големо О! Се прашувате која е разликата? Овие вторите се многу поинтензивни и сензуални и се паметат цел живот, а мажите чувтвуваат трепет по целото тело што трае со денови. Време е да му овозможите на вашиот партнер нешто вакво! Тој никогаш нема да собере доволно храброст за да ви признае што се сака во лице и затоа е време да ги земете работите во свои раце. Добриот оргазам за мажот е нешто слично како ладно пиво после напорен ден – награда за добро завршената работа.

Мажите често го одложуваат својот оргазам се додека не ја задоволат својата партнерка. Затоа е многу важно да му објасните како тој е најдобриот љубовник што некогаш сте го имале и со тоа веднаш ќе му го кренете неговото его, што е од големо значење и тесно поврзано со неговиот перформанс во креветот. Милувајте го и обрнувајте му повеќе внимание, а за време на самиот чин извикувајте го неговото име. Посветете една цела ноќ само за вас двајцата, кога ќе бидете добро стокмена, нема да ве боли глава, ќе ги заборавите секојденвните обврски а тој ќе биде главната ѕведа на вечерта. Во текот на целата вечер, гледајте го директно во очи и дозволете му се, односно исполнете ја секоја негова фантазија. Не се воздржувајте и срамете, и кажете му ги отворено сте ваши желби за да може и тој вас подобро да ве задоволи.

Испробајте го ова и ви ветуваме дека тој нема да има никакви поплаки!

Во продолжение ви даваме уште неколку линкови поврзани со темава:

3 работи кои мажите ги очекуваат од една жена

Зошто жените преферираат секс под дејство на алкохол?

Најдобра секс поза за уморни парови

Колку минути трае идеалниот секс?

 

loading...
Loading...