Ријана во цветен градник за новиот парфем

Loading...

Пејачката Ријана набрзо ќе го лансира својот нов парфем Nude.Овие фотографии ги има објавено самата пејачка која за својот парфем вели дека е наменет за девојки кои сакаат оваа есен да мирисаат секси! Ријана ќе го рекламира својот парфем во стилот на Мерлин Монро, со минимална шминка и во цветен градник. Претходните два парфеми на Ријана постигнаа огромен успех, истото се очекува и со овој.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Погледнете ги и следниве статии:

Нивеа ја откачи Ријана

Ријана се истетовира под градите

Ријана и Крис повторно заедно?

loading...
Loading...