Што кажаа познатите ѕвезди за сексот?

Loading...

Секојденвно сме опкружени со секс снимки и и фотографии од холивудските ѕвезди, но за промена решивме да ви прикажеме неколку нивни цитати за сексот. 

Робин Вилијамс – Проблемот е во тоа што Господ ни даде и мозок и пенис и онолку крв колку е доволно да тече само низ едно од нив. 

Шерон Стоун – Жените можеби имаат дарба да глумат оргазам, но мажите можат да одглумат цела врска!

Камеон Дијаз – Најдобар период од денот за секс е секој период од денот бидејќи е секс во прашање!

Ева Лонгорија – Сите жени треба да пробаат бразилска депилација еднаш во животот. Сексот што ќе го имаат после тоа ќе ги враќа повторно на неа.

 

Били Кристал – На жените им треба причина за секс. На мажите само место.

Роби Вилијамс – Јас сум единствен човек на светот што може да каже дека бил член во Take That и бил во најмалку 2 Spice Girls.

Хју Хефнер – Пикасо во својот живот имал розов и син период. Моментално, јас сум во мојот период – русиот.

Вуди Ален – Не ја потценувајте маструбацијата, за мене тоа е секс со некого што го сакам. 

 

Погледнете ги и следниве статии:

Големината сепак е битна!!

Што мисли Роберт Патинсон за жените?

Порно видеото на Шакира и Пике пуштено во јавност

loading...
Loading...