ВИДЕО: Лана Дел Реј со провокативен спот

Loading...

Лана Дел Реј сними нов спот за песната Ride. Видеото трае цели 10 минути и во него Лана се вози на мотор, пука од пиштол но и стимулира секс на машина за флипери! Песната е дел од нејзиниот втор албум Born To Die – The Paradise Edition. Погледнете го видеото:

 

 

loading...
Loading...