Премиерно новиот спот на Калиопи

Loading...

Во прилог може да го погледнете најновото видео за песната Vucica на нашата дива Калиопи, која годинава ја претставуваше Македонија на Евровизија.

Песната е дело на нејзиниот поранешен сопруг Ромео Грил, а спотот на Александар Ристовски – Принц. Уживајте:

 

 

Погледнете ги и следниве статии:

ВИДЕО: Лана Дел Реј со провокативен спот

Најновиот сингл на The Rolling Stones – Doom And Gloom

Видео: Marillion – Kayleigh

loading...
Loading...