Ријана гола го рекламира новиот албум

Loading...

Кризата ги размрда и славните. Наместо да се појави скапоцена креација, одлучи да се облече во зборови.

Ријана реши да направи интересен маркетинг потег, и тоа без облека.

Таа на фановите на Твитер им претстави фотографија  која говори повеќе од илјада зборови. Новиот албум ќе се вика „Unapolegetic“ како што можете да забележите на нејзиното голо тело.

loading...
Loading...