Гвинет Палтроу и Камерон Дијаз во поинакво издание

Loading...

Актерките Камерон Дијаз и Гвинет Палтроу снимија видео на кое рапуваат, кое ќе се емитува по повод отворањето на новото студио за снимање на емисијата Chelsea Lately. Меѓу другото, тие рапуваат и за врската на водителката на шоуто Челси и раперот 50 cent. Погледнете:

Поврзани статии:

High Heels

Видео: Marillion – Kayleigh

Видео: „Се е против нас“ ремиксот од Куку Леле е хит на сите радио страници

loading...
Loading...