Видео/Фото: Сексапилната Аргентиската водителка Викторија Саравиа

Loading...

Саравиа ја води емисијата на Фокс спорт, насловена како „Фудбал за сите“.

„Фудбалерите се моите најдобри пријатели, страшно се згодни“ вели Викторија.

Таа е поранешна девојка на Диего Форлан, моментално медиумите ја врзуваат со Пабло Муше.

loading...
Loading...