ВИДЕО: Џеј Ло потврди дека е вистинска дива!

Loading...

Познатите облини кои ја прославија Џенифер Лопез, имаме прилика да ги гледаме на секој настап!

Иако веќе има 43 години и е мајка на 2 деца, таа не престанува да изненадува со нејзиното беспрекорно тело и неверојатните движења на сцената.

Погледнете го нејзиниот последен настап во Шпанија:

Поврзани статии:

(ВИДЕО) Како спортистите го применуваат “Gangnam style”

Видео: 13 годишно девојче со неверојатен глас

(18+) Порно видеото на Ким Кардашијан со кое стана позната !

loading...
Loading...