Најдобрите сцени од Friends

Loading...

Веруваме дека нема некој кој не изгледал барем неколку епизоди од оваа легендарна серија. Friends важи за една од најгледаните хумористични тв – серии на сите времиња. Потсетете се на најинтересните моменти од оваа серија: 

 

Поврзани статии:

Џенифер Анистон во солзи

Свадбата на Анистон ќе трае 3 дена

5 еротски сцени од филмовите

loading...
Loading...