Сораја со нов скандал!

Loading...

Плејбој зајачицата Сораја е дел од нов спот што се снима во Загреб. Песната Balkanska terapija е на DJ Sova, DJ Mariola и Роберт Роканонски а Сораја е главната ѕвезда во видеото. 

Старлетата има за улога да заведе еден дечко во дискотеката, а тоа го прави во тесен корсет. Откако ќе му пријде на дечкото, таа фрла во лице пијачка на девојката што седи до него.

Погледнете и сами дел од снимањето на спотот:

 

Поврзани статии:

Сораја – пак е во центарот на вниманието на социјалните мрежи

Фото: Сораја донесе среќа на Динамо?

Сораја се одмора на Ибица

loading...
Loading...