Дали за нив времето застана: Светските модели некогаш и сега

Loading...

Во деведесетите години на минатиот век овие убавици беа сон на секој маж, а нивните услуги беа ангажирани од најпознатите модни куќи.
Но, дали за нив времето застана? Погледнете како тие изгледаат денес.
 
Наоми Кембел (42)

Клаудија Шифер (42)

Кристи Тарлингтон (43)

Линда Евангелиста (47)

Синди Крафорд (46)

Шакира и Пике имаат порно видео? 
Никој не може да одолее на Victoria Secret моделите 
Шакира ги изненади својте фанови со фотографија каде јасно се глееда дека е трудна

loading...
Loading...