Видео: Она што сите сакаа да го видат, а Станија го покажа

Loading...

Старлетата Станија Добрејович многу пати се фалеше во јавноста за нејзиното познанство со најголемиот playboy на планетата, Хју Хефнер а сега таа тоа и го докажа…
Станија присуствуваше на неодамна приредената забава на playboy зајачиците. Таа на својот facebook објави дека е таму и им сподели видео за нејзините обожаватели да ја почувствуваат атмосферата, а нејзините сопернички да ги затворат ''устите''…
Иако на видеото нема да го видите Хју, ќе мора да се задоволите со тоа што ќе ја погледнете Станија како позира во провокативен костим…
Можеме само да замислиме како му било на Хју кога му пришла оваа заводница…
За него можеме само да кажеме: 'Хју, секоја чест!'
 
 
 
 
 
Погледнете ги и следниве статии:
Нови фотографии од Александра Накова на Facebook
ФОТО: Станија во шилест градник
Најубавата српска тенисерка Ана Ивановиќ
 

loading...
Loading...